1.24.2009

My 3 cents

We just wanted to brag a little about our frugality. Today we forked out the big ones and bought 21 2-litters 7-ups for .03 cents a piece totalling $0.63. We love that one of these bottles normally costs twice our total bill. I told Rob that this doesn't mean he gets to drink one or more a day!

1 comment: